BUJ

Kas ir sBalance?

sBalance ir Segway tipa pārvietošanās līdzeklis, kas darbojās ar elektro motora palīdzību. Visa braukšana balstās uz tava ķermeņa svaru. Ja vēlies braukt uz priekšu, tad sava ķermeņa smaguma centru virzi uz priekšu. Tā pat strādā manevrēšana pa labi, kreisi un atpakaļ. Viss ir pavisam vienkārši.

Vai ir vecuma ierobežojums?

Jā. Bērni jaunāki par 14 gadiem, drīkst piedalīties tūrisma braucienos vecāku pavadībā/uzraudzībā. Svarīgi, lai bērns ir atbildīgs un izprot ceļu satiksmes noteikumus un nemēģina uzstādīt jaunus ginesa rekordus.

Vai ir svara ierobežojums?

, MIN 40 kg – MAX 110kg.

Cik personas vienlaicīgi var braukt?

MAX 6 personas.  

Cik ātri sBalance ripo?

MAX ātrumu ko var uzņemt ir 18km/h.

Vai man nepieciešamas vadītāja apliecība, lai brauktu ar sBalance?

Nē. Pirms došanās ceļā, instruktors sniegs drošas braukšanas apmācību.

Es nenokritīšu?

Viss ir iespējams…

Vai varu braukt ar sBalance, ja nemāku braukt ar divriteni?

Jā. Lielākā daļa cilvēku, kas dodas tūrē ar mums, nekad nav braukuši ar Segway tipa braucamajiem, un apmācam katru grupu aptuveni 10-15 minūtēs tūres sākumā. Patiesībā, iemācīties braukt ar sBalance ir vieglāk nekā iemācīties braukt ar divriteni.

Gribu atpūsties! Kā rezervēt braucienu?

Sazinies ar mums zvanot, rakstot vai spied pogu “REZERVĒT“. Pēc veiksmīgas rezervācijas saņemsi apstiprinājuma sms un e-pastu. Saziņa ar domu spēku, gan mums nederēs.

Kas jāvelk mugurā?

Lai arī vienīgais, kas nepieciešams lai izbaudītu braucienu ar sBalance ir plakani sportiska stila apavi ar noslēgtu purngalu/aizmuguri (iešļūcenes nekādīgi nerekomendējam), iesakam izvēlēties ērtu brīvā laika apģērbu, galveno uzsvaru liekot uz mīkstiem, amortizējošiem apaviem, jo braukšanas laikā viss ķermeņa svars tiek koncentrēts tieši uz kājām.

Vai varu vilkt kleitu?

Jā! Vēlams īsu. Raugi izvairīties no brīvi plīvojošiem nokareniem apgērba gabaliem kā šalles, gari svārki, kleitas un kaklrotas. 

Vai man būs jāvelk ķivere?

Jā. 

Vai man var būt mugursoma?

Nē. Katrs sBalance līdzsvara dēlis ir aprīkots ar ceļojuma somiņu mazu priekšmetu pārvadāšanai (telefons, naudas maks, atslēgas, karte u.c.). Jebkurš lielāks aksesuārs var traucēt jums balansēt sBalance.

Cik lielu attālumu var mērot ar vienas baterijas uzlādi?

Viss ir atkarīgs no ķermeņa svara, ceļa seguma veida, ātruma jeb vienā vārdā “slodzes”, kas jāiztur sBalance. Vidēji 15-20km ar ķermeņa svaru >100kg,  MAX 30km.

Vai veicat izbraukumus?

, iepriekš vienojoties, varam sarunāt randiņu Jums vēlamā vietā un laikā.  

Vai sliktu laikapstākļu gadījumā notiek tūre?

Ja vējš  gāž no kājām, stiprs lietus, sniegputenis, vai citi force majeure apstākļi – savstarpēji vienojoties, braucienu pārceļam uz labvēlīgāku un baudāmāku laiku.

Dāvanu karte ir?

Ir! Meklē mūsu dāvanu kartes pie mūsu sadarbības partneriem @DāvanuSala, @GribuAtpūsties, @LieliskaDāvana. @Fromme, @DavanuServiss, vai arī pie mums – “pa tiešo”. 

Atlaidīte?

Kā sarunā.

Neatradi sev interesējošu jautājumu?